top of page
O nas

Artmontage jest multidyscyplinarną pracownią projektowo-wykonawczą, jesteśmy kreatywnym zespołem o szerokich kompetencjach. Zajmujemy się kompleksowo produkcja wystawienniczą dla kultury i biznesu. Od pomysłu przez projektowanie, realizację, transport aż do montażu i demontażu.

Marka Artmontage postwała z pasji do dizajnu i wystawiennictwa. Pracownia założona przez rodzeństwo Alenę i Aleksandra Trafiamavych.

 

Łączymy kompetencji z dziedzin projektowania, konstruowania, meblarstwa, stolarstwa, astronomii, fizyki i sztuki aby najlepiej odpowiedzieć na zapotrzebowanie w realizacji niestandardowych projektów. Staramy się aby projekty i realizacje odpowiadały oczekiwaniom współczesnego odbiorcy. Pracujemy zespołowo dbając o wspólny cel przedsięwzięcia.

Alena
Trafimava
CEO

Projektantka, absolwentka Wydziału Form Przemysłowych ASP

w Krakowie. Doświadczenie w przygotowaniu około 80 wystaw

i dekoracji czasowych, ekspozycji stałych w salach wystawowych

i na zewnątrz. Jedna z organizatorek wyjazdowych warsztatów dla projektantów Etno-projekt. Zainteresowania: design, joga, podróże.

Aleksander
Trafimau
CEO

Makers / stolarz, studiował na Uniwersytecie Technicznym w Mińsku na Wydziałe fizyki i astronomii. Zainteresowania: rower, budowanie latawców, stolarstwo.

Jak pracujemy

Komunikacja

Każdy projekt jest szczegółowo omawiany i wspólnie ustalamy które rozwiązania zastosować. Szybko reagujemy na zmiany i pracujemy elastycznie.

Narzędzia

Nieustannie dbamy o używanie najlepszych narzędzi do osiągnięcia postawionych celów. Do projektowania używamy oprogramowanie CAD Solid Works a do produkcji i montażów mobilne stanowiska wyposażone w elektronarzędzia Festool.

Materiały

Stworzyliśmy własną bibliotekę materiałów wykorzystywanych

w wystawiennictwie aby odpowiednio je dobierać do koncepcji. 

Sklejka i płyty drewnopodobne
Tworzywa
sztuczne
Metale
Druk

Klienci o nas

Agnieszka, koordynatorka

W bardzo ograniczonym czasie miałyśmy do zaprojektowania i wykonania  całą wystawę.  Zwróciłyśmy się do Atrmontage cze podejmą się. Wystawa została zrealizowana pięknie i na czas. Dziękujemy serdecznie. 

Marta, kuratorka

Przyszłam z pomysłem na wystawę dla dzieci i nie spodziewałam się że to będzie tak wspaniała wystawa. Zostało zrobione mnóstwo interakcji dla dzieci tak aby przez zabawę wynieśli merytoryczne treści z wystawy.

Maciej, producent

Podoba mi się współpraca z Artmontage bo to są ludzie z pasją. Realizacja "zapięta na ostatni guzik". Dla nich nie ma nic niemożliwego.

bottom of page